
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White Q-STORE -shopping-without-problems-
349,67 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007601702
Бездротові навушники Hoco W46 – це синтез технологічності та стилю, створений для тих, хто цінує якість звуку та комфорт. Вони обладнані Bluetooth 5.3 та підтримують A2DP, AVRCP, HFP, HSP, що разом створює надійне з'єднання з пристроєм та якісну передачу аудіосигналу.
АВТОНОМНА РОБОТА
У залежності від гучності та тривалості прослуховування акумулятор Charm BT забезпечує до 20 годин роботи без підзарядки. А якщо батарея розрядилась, то достатньо всього дві години, щоб відновити повний заряд.
ЗРУЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Hoco W46 Charm BT — сучасні та комфортні навушники, які використовують для управління зручні кнопки, завдяки яким можна як налаштувати звук, так і перемикнути музику.
ЧИСТЕ ЗВУЧАННЯ
З широким діапазоном частот від 20 до 20 000 Гц кожна нота звучить чисто і ясно. Збалансований звук підходить для різних жанрів. Сучасний дизайн навушників ідеально доповнить ваш образ, а ергономічні амбушури гарантують комфорт при тривалому використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Особенности | Складная конструкция |
| Состояние | Восстановленные |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | W46 Charm |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Радиус действия | До 10 м |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth V5.3; 3.5 мм (mini-jack) |
| Цвет | Milky-White |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | До 20 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 349,67 ₴





