
Бездротові накладні навушники BOROFONE BO29 Fascinador BT headphones Milky white Q-STORE -shopping-without-problems-
421,08 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991116049
Бездротові навушники BOROFONE BO29 Fascinador надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей та для повсякденного використання. Навушники зручні та легкі, що робить їх оптимальним варіантом для багатогодинного використання, не створюючи надмірне навантаження на вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає спаданню навушників.
ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ BOROFONE BO29 FASCINADOR:
• Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
• Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
• Сучасний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
• Працюють до 22 годин у режимі прослуховування музики або спілкування.
• Ємність акумулятора: 200 mAh.
• Легкі та м’які амбушури зі зручним регулюванням.
• Підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, приймання та завершення дзвінків, звукових підказок китайською та англійською мовами.
• Навушники BOROFONE BO29 Fascinador пропонують гнучкість у використанні завдяки підтримці кількох режимів підключення. Ви можете використовувати бездротове з’єднання через Bluetooth для максимальної свободи рухів або підключитися через кабель AUX до пристроїв без Bluetooth. Це робить навушники універсальним рішенням для різних ситуацій та пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Материал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | BO29 Fascinador |
| Назначение | Для компьютера |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особенности | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 189 × 169 × 77 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Milky-White |
| Час заряджання | 1 |
| Час роботи, год | 22 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 421,08 ₴


