Навушники HOCO W33 — це зручний та функціональний аксесуар для прослуховування музики. Сумісні з більшістю смартфонів та іншими електронними гаджетами, призначені для прослуховування музики бездротового зв'язку Bluetooth 5.0.
МАТЕРІАЛИ
Корпус виконаний з надійного та міцного пластику з матовою поверхнею. Вбудовані високоякісні динаміки забезпечать потужним та насиченим звучанням улюблених композицій. М'які зручні амбушюри щільно сидять на голові, повністю охоплюють вуха, а регульована оголов'я гарантує тривале використання навушників без найменшого дискомфорту.
АВТОНОМНІСТЬ І УПРАВЛІННЯ
Місткість акумулятора 250 мАг дозволяє використовувати гарнітуру в режимі відтворення музики до 10 годин. Час у режимі очікування 200 годин. Щоб повністю зарядити навушники, знадобиться близько 2 годин. Елементи керування, роз'єм для зарядки та jack 3.5 мм розташовані прямо на навушниках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 250 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Материал | ABS-пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | W33 |
| Назначение | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Радиус действия | До 10 м |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | 10 годин |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 517,07 ₴





