
Бездротові накладні навушники UGREEN HP106 HiTune Max3 Hybrid Active Noise-Cancelling Headphones (Black) Q-STORE
3 713,78 ₴
- Нет в наличии
- Код: UGR-90422
Ви втомилися від шуму під час подорожі, на роботі чи деінде? Навушники з активним шумозаглушенням дозволяють зосередитися на улюбленій музиці, фільмах або роботі будь-де і будь-коли. Завдяки їм ви зможете попрощатися з відволікаючим фоновим шумом. З ними ви зможете розслабитися, навіть перебуваючи в галасливому місці, наприклад, метро, автобусі або літаку. Ваша подорож стане набагато приємнішою.
КОМФОРТ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ
Навушники створені з урахуванням комфорту. Вони оснащені дуже м'якими навушниками та регульованим оголов'ям з потовщеною подушкою для максимального комфорту при їх використанні.
АВТОНОМНА РОБОТА
Висока ємність акумулятора в 650 мАч дозволяє слухати музику до 60 годин з вимкненим активним шумом придушення. Це робить їх ідеальними для мандрівок.
3D ОБ'ЄМНИЙ ЗВУК
Пориньте в атмосферу завдяки підтримці об'ємного 3D-звуку. Також у навушниках є провідний режим, який дозволяє зменшити затримки та запобігти перешкодам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Полноразмерные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 650 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Материал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | HP106 |
| Назначение | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумопоглинанням |
| Радиус действия | До 10 м |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 1.5 |
| Час роботи, год | 60 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 3 713,78 ₴




