Навушники Headphones Hoco W43 Adventure BT Blue це відмінний потужний звук у всьому звуковому діапазоні. Навушники здобули все й одразу: Bluetooth і AUX. Супер дизайн, якісна збірка, посилена гучність і незабутній бас, зручна ергономіка управління.
ЗВУК
Динаміки навушників відтворюють збалансований звук музичних композицій із чистими високими та потужними низькими частотами. Завдяки підтримці технології Bluetooth версії 5.3, яка забезпечує стабільну передачу сигналу, музику буде чути чітко та безперервно.
ДИЗАЙН
Яскраві та кольорові навушники Навушники Hoco W43 Adventure BT стануть найкращим аксесуаром для тих, хто цінує комфорт і високу якість звуку. Вони підтримують дротове та бездротове з'єднання, а також мають слот карти пам'яті. Завдяки вбудованому акумулятору навушники можуть пропрацювати близько 25 годин. Кнопки управління механічні та розташовані на корпусі, положення гнучкого мікрофона можна регулювати.
ГАРНІТУРА
Навушники HOCO бездротові, мають вбудований Bluetooth 5.3, який дає змогу вловлювати сигнал на відстані до 10 метрів без використання трансмітера. Навушники також мають AUX роз'єм 3.5мм і їх можна до програвача через кабель. Це чудовий варіант коли або сів акумулятор або немає можливості використовувати Bluetooth. Навушники з мікрофоном і можуть використовуватися, як бездротова гарнітура для вашого телефону або ноутбука. Для перемикання треків або збільшення/зменшення гучності на навушниках розташовані кнопки управління.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Полноразмерные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 250 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Материал | Пластик + екошкіра |
| Модель навушників | W43 Adventure |
| Назначение | Для компьютера |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Радиус действия | До 10 м |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | 25 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 522,79 ₴




