Сучасні бездротові Bluetooth-навушники з мікрофоном Borofone BO17 — ідеальний акустичний аксесуар для повсякденного прослуховування музики, аудіолекцій та звукових доріжок під час перегляду кінофільмів, а також для професійних завдань, прогулянки або просто як подарунок. Швидке підключення за 2 секунди — просто виберіть навушники зі списку пристроїв Bluetooth на телефоні і починайте насолоджуватися музикою.
Якісне звучання в діапазоні частот 20–20000 Гц та можливості налаштування еквалайзера на пристрої, що передає звук, дозволяють отримати максимальне задоволення від відтворення.
Навушники Borofone BO17 підтримують відтворення звуку як із пристроїв через Bluetooth, так і через провід з роз'ємом 3,5 мм: слухайте музику будь-яким зручним для вас способом, коли і де зручно.
Інші функціональні особливості:
— Перемикання та зупинка / відтворення треків, регулювання гучності, мікрофон для прийому дзвінків.
— Підтримка відтворення через TF-карту.
— Підказки китайською та англійською мовами: потрібно двічі натиснути клавішу, коли гарнітура не під’єднана до пристрою.
Завдяки стильному дизайну, висококласному звуку та якісним матеріалам навушники Borofone BO17 — яскравий атрибут у колекції аудіопристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель навушників | BO17 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Радиус действия | До 10 м |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 2.5 |
| Час роботи, год | 7 |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 461,65 ₴




