
Бездротові навушники Baseus Bowie E5x True Wireless Earphones Deepsea Blue Q-STORE -shopping-without-problems-
1 316,96 ₴
- Нет в наличии
- Код: A00060101323-00
Baseus Bowie E5x True Wireless TWS Earphones — бездротові навушники-вкладиші з незвичним дизайном, завдяки якому вони немов левітують. Завдяки синім акцентам і прозорим елементам навушники мають незвичайний характер. Вбудований Bluetooth 5.3 забезпечує низьке енергоспоживання та високу швидкість передавання даних, а також можливість одночасного під'єднання двох пристроїв, між якими можна вільно перемикатися. Сенсорні панелі дають змогу зручно та інтуїтивно керувати прослуховуванням або відповідати на дзвінки. Два мікрофони, оснащені технологією шумозаглушення з підтримкою штучного інтелекту, забезпечать ідеальну чутність вашого голосу. Загальний час роботи навушників Baseus Bowie E5x TWS становить 25 годин, протягом яких ви можете слухати музику або грати в ігри, увімкнувши ігровий режим із затримкою до 60мс. Ультратонка поліуретанова мембрана PEEK забезпечує чудову якість звуку та естетичний дизайн.
ТРИВАЛИЙ ЧАС РОБОТИ
Кожен навушник оснащений акумулятором ємністю 35 мАг, що забезпечує 6 годин роботи, які можна продовжити до 25 годин з акумулятором ємністю 330 мАг в чохлі. Завдяки технології швидкої зарядки достатньо всього 10 хвилин, щоб продовжити час роботи на 2 години.
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ:
−Додаток для визначення останнього положення навушників і персоналізації навушників.
−2 мікрофони для високоякісних розмов.
−Усі елементи управління інтуїтивно зрозумілі й розташовані на самих навушниках.
−Навушники можуть працювати безперервно протягом 6 годин.
−Швидка зарядка (1,5 год дротова).
−Ідеальна посадка для комфорту і хорошої шумоізоляції.
−Bluetooth 5.3.
−Підтримка голосового помічника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вкладыши |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.3 |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 330 mAh |
| Материал | ABS + PC |
| Модель навушників | Bowie E5x |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ENC |
| Особенности | прозора кришка |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 60 × 53 × 30 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час заряджання | 1.5 |
| Час роботи, год | 6 |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 1 316,96 ₴









