Бездротова Bluetooth-гарнітура HOCO DES34 Glow BT headset Black стане чудовим компаньйоном для всіх, хто віддає перевагу активному стилю життя. З нею можна прекрасно слухати музику, дивитися трансляції або грати в мобільні ігри: навушники-вкладки забезпечують максимальний комфорт і якість звуку в дорозі.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
−Навушники підходять для активних занять спортом.
−Вбудований мікрофон дозволяє відповідати на дзвінки, при цьому можна займатися своїми справами.
−Програвання музики до 3,5 годин.
−Красивий і стильний дизайн
−Хороша якість відтворення дозволяє вам насолоджуватися гарною музикою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вкладыши |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Матеріал амбушурів | Пластик |
| Модель навушників | DES34 |
| Назначение | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 46 × 56 × 25 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
| Час роботи, год | 3.5 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 518,79 ₴








