BOROFONE BW58 True wireless stereo headset — це сучасні та стильні навушники, які виведуть насолоду від прослуховування музики на новий рівень. Компактний чохол легко поміщається в кишеню джинсів, тож їх зручно брати з собою на прогулянки, в подорожі та на роботу.
Модель працює протягом чотирьох годин, а з кейсом цей показник піднімається до 150. Управління навушниками інтуїтивно зрозуміле та просте, що дозволяє користуватися ними одразу після придбання. Вбудований мікрофон дозволяє відповідати на дзвінки, не дістаючи смартфон з кишені.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вкладыши |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 30 mAh, кейс — 300 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель навушників | BW58 |
| Назначение | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особенности | Підтримка голосових команд Siri |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 54 × 46 × 22 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | white |
| Час роботи, год | Навушники — 4 години, кейс — 150 годин |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 283,39 ₴






