Бездротові навушники HOCO EQ7 Snowflake надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу без проводів. Ідеально підходять для складних умов (наприклад, тренування) та для повсякденного використання. Навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає випаданню навушників.
Особливості бездротових навушників HOCO EQ7 Snowflake:
1.Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.3 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв.
2.Глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3.Навушники ідеально сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4.Сенсорне керування дозволяє перемикатися між треками, регулювати гучність та приймати дзвінки без необхідності діставати пристрій.
5.Можливість використовувати один навушник або обидва надає вам гнучкість у виборі оптимального режиму прослуховування залежно від ситуації.
6.Працюють до 7 годин у режимі безперервного прослуховування та до 180 годин у режимі очікування.
7.Кейс для навушників не тільки захищає та заряджає їх, але й має елегантний дизайн з цифровим LED-індикатором, який відображає рівень заряду.
8.Ємність акумулятора: 300 mAh — зарядний кейс, 40 mAh — навушники.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вкладыши |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.3 |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 40 mAh, кейс — 300 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Материал | Пластик |
| Модель навушників | EQ7 Snowflake |
| Назначение | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особенности | Сенсорне керування |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 50 × 49.2 × 27 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час заряджання | 1 |
| Час роботи, год | 7 |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 437,65 ₴





