
Бездротові навушники TWS HOCO EW60 Norman White Q-STORE -shopping-without-problems-
451,37 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007613262
Бездротові навушники HOCO EW60 Norman надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу без проводів. Ідеально підходять для складних умов (наприклад, тренування) та для повсякденного використання. Навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає випаданню навушників.
Особливості бездротових навушників HOCO EW60 Norman:
1.Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.3 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв.
2.Навушники ідеально сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
3.Сенсорне керування дозволяє перемикатися між треками, регулювати гучність та приймати дзвінки без необхідності діставати пристрій.
4.Можливість використовувати один навушник або обидва надає вам гнучкість у виборі оптимального режиму прослуховування залежно від ситуації.
5.Працюють до 4 годин у режимі безперервного прослуховування та до 150 годин у режимі очікування.
6.Кейс для навушників не тільки захищає та заряджає їх, але й має елегантний дизайн з LED-індикатором, який відображає рівень заряду.
7.Ємність акумулятора: 300 mAh — зарядний кейс, 30 mAh — навушники.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 30 mAh, кейс — 300 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Материал | Пластик |
| Модель навушників | EW60 Norman |
| Назначение | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особенности | Сенсорне керування |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 62.5 × 44 × 21.4 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | white |
| Час заряджання | 1 |
| Час роботи, год | Час розмови: 4 години Час очікування: 150 годин |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 451,37 ₴




