Бездротові навушники Redmi Buds SE настільки легкі і компактні, що ви майже не відчуєте їх. Завдяки своєму ергономічному дизайну вони ідеально пристосовуються до ваших вух та забезпечують максимальний комфорт навіть упродовж тривалого часу. Насолоджуйтесь легким прослуховуванням без шкоди для комфорту.
10-ММ ДИНАМІК ДЛЯ ПОТУЖНИХ БАСІВ
Оснащений 10-мм динаміком Redmi Buds SE забезпечує потужні баси та вражаючу якість звуку. Виберіть чотири різні налаштування звукового еквалайзера, щоб настроїти прослуховування та відчути музику в її повній красі.
ШУМОПОДАВЛЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ (AI ENC) ДЛЯ ЧІТКИХ ДЗВІНКІВ
Завдяки шумоподавленню за допомогою штучного інтелекту (AI ENC) ви можете покластися на кришталево чисту якість зв'язку. Незалежно від вашого оточення, технологія фільтрує шум фону і гарантує, що ваш голос передається голосно і чітко.
BLUETOOTH 5.4 ДЛЯ ШВИДШОГО З'ЄДНАННЯ
Redmi Buds SE оснащений новітньою технологією Bluetooth 5.4, яка забезпечує швидке з'єднання і більший радіус дії. Насолоджуйтесь високою ефективністю передачі даних та стабільним з'єднанням незалежно від того, де ви знаходитесь.
ЗРУЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Завдяки підтримці Google Fast Pair Redmi Buds SE легко підключається до пристроїв Android. Xiaomi Earphone надає вам додаткові налаштування, щоб отримати максимальну віддачу від ваших навушників. Персоналізуйте налаштування та відкривайте нові функції, адаптовані до ваших потреб.
ДО 36 ГОДИН НАДТРИВАЛОЇ РОБОТИ ВІД БАТАРЕЇ
Завдяки вражаючому ресурсу батареї до 36 годин Redmi Buds SE супроводжуватиме вас цілий день. Один заряд забезпечує 7.5 годин безперервного відтворення аудіо. Завдяки зарядному футляру, що входить до комплекту, ви можете збільшити час використання до 36 годин. А якщо ви поспішайте: 10-хвилинної швидкої зарядки достатньо, щоб слухати музику до 3 годин.
Redmi Buds SE поєднує в собі комфорт, продуктивність та довговічність у компактному дизайні. Завдяки розширеним функціям, таким як AI ENC, Bluetooth 5.4 та тривалий час автономної роботи, вони є ідеальним вибором для тих, хто хоче відчути бездротовий слух на новому рівні. Незалежно від того, де ви знаходитесь, Redmi Buds SE завжди поруч із вами, щоб запропонувати вам надзвичайне звучання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Материал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Модель навушників | Buds 6 Play |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ENC |
| Особенности | Вологозахист: IPX4 |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 59.3 × 53.3 × 27.4 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
| Час роботи, год | 7.5 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 1 152,98 ₴







