Безпровідні навушники HOCO EW56 Generoso True Wireless BT Headset у білому кольорі поєднують стиль, зручність і сучасні технології для чудового звуку та комфорту в щоденному використанні. Завдяки бездротовому підключенню Bluetooth, вони забезпечують стабільне з'єднання зі смартфоном, планшетом або комп'ютером, дозволяючи вільно рухатися без обмежень кабелями.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Навушники мають ергономічний дизайн і надійно сидять у вухах, що особливо зручно для тривалого використання, спорту або подорожей. Чохол для зарядки забезпечує додаткову автономність, дозволяючи використовувати навушники до 20 годин без додаткової підзарядки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.1 |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Материал | ABS-пластик |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Модель навушників | EW56 Plus |
| Назначение | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 70 × 70 × 30 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час заряджання | 1 – 2 год |
| Час роботи, год | 20 годин |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 394,80 ₴







