
Бездротові навушники HOCO EW51 True wireless ANC noise reduction BT headset White Q-STORE -shopping-without-problems-
621,63 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474792365
Бездротові навушники Hoco EW51 створені для активних і вимогливих користувачів. З їх допомогою ви можете поринути у світ музики без зайвих шумів завдяки активному шумозаглушенню. З Bluetooth 5.3 та дальністю з’єднання до 10 метрів вони забезпечують надійний та стабільний зв’язок. Навушники здатні працювати до 3,5 годин на одному заряді, а компактний зарядний кейс із батареєю ємністю 300 mAh забезпечує додаткові цикли заряджання. Вони сумісні з різними пристроями на iOS та Android, відмінно підходять для щоденного використання, у тому числі під час занять спортом та подорожей. Інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування дозволяє легко перемикати треки та відповідати на дзвінки. Анатомічна форма навушників гарантує зручність та надійність фіксації у вухах.
Особливості бездротових навушників Hoco EW51:
1.Активне шумозаглушення для занурення в музику без зовнішніх перешкод.
2.Bluetooth 5.3 забезпечує стабільне з’єднання на відстані до 10 метрів.
3.До 3,5 годин відтворення музики на одному заряді та зарядний кейс для додаткових зарядок.
4.Просте та миттєве підключення до смартфона.
5.Анатомічна форма гарантує зручність та надійність фіксації у вухах навіть при активному використанні.
6.Зручність в керуванні музикою та дзвінками без необхідності діставати смартфон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 30 mAh, кейс — 300 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Материал | Пластик |
| Модель навушників | EW51 |
| Назначение | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумопоглинанням |
| Особенности | Сенсорне керування |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 60.6 × 45.2 × 21.7 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | white |
| Час заряджання | 1 |
| Час роботи, год | 3.5 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 621,63 ₴





