Магнітний ремінь для кріплення на грудях Ulanzi CM028 Go-Quick II — це ваше найкраще рішення для відеозйомки на смартфон без рук. Незалежно від того, катаєтеся ви на лижах, гірських велосипедах, мотокросі, веслуванні чи при будь-якому іншому занятті, це кріплення у формі жилета залишить ваші руки вільними, забезпечуючи надійну та зручну посадку.
Конструкція кліпси забезпечує легке кріплення конструкції навіть у рукавичках, а високоякісний еластичний ремінь і регульована липучка забезпечують індивідуальну посадку для будь-якого розміру тіла.
Завдяки магнітному кріпленню ви можете швидко встановлювати та знімати пристрій серії Go-Quick, забезпечуючи швидке перемикання між вертикальним і горизонтальним режимами зйомки завдяки можливості повороту на 360° і нахилу на 180°.
Крім того, оснащений затискачем для телефону , цей нагрудний ремінь сумісний з різними екшн-камерами та мобільними телефонами, що робить його універсальним для всіх ваших пригод.
Завдяки вантажопідйомності до 800 г і численним варіантам кріплення, включаючи отвір для гвинта 1/4" і кріплення холодного башмака, Ulanzi CM028 пропонує неперевершену гнучкість і сумісність. Сумісний з іншими продуктами серії Go-Quick, він легко інтегрується під налаштування вашого обладнання для легкого запису в дорозі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплект поставки | Нагрудний ремінь; швидкозмінне кріплення; затискач для телефону |
| Мoдель | CM028 |
| Материал | ABS + PC + нейлон |
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, обертається на 360° |
| Розміри | 340 × 400 × 90 мм |
| Совместимость | Зі смартфонами шириною 57 – 90 мм, пристроями вагою до 800 г |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4", Go-Quick II |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 639,34 ₴










