Тримач для телефона Ulanzi Vijim Bluetooth phone Shutter Hand Grip&Stand Holder (UV-1963) забезпечує стабільну зйомку однією рукою та зменшує тремтіння зображення.
Ергономічний дизайн і шкіряне покриття забезпечують зручність користування пристроєм. Він не висковзуватиме з рук під час зйомки. Всередині тримач оснащений гумовою накладкою, яка забезпечує надійну фіксацію мобільного телефона.
Ulanzi Vijim Bluetooth phone Shutter Hand Grip&Stand Holder (UV-1963) сумісний з 99 % смартфонів. Тримач виконаний з пластика і має розсувну конструкцію, яка дозволяє надійно зафіксувати в ньому гаджети різного розміру.
Тримач для телефона Ulanzi CapGrip знизу оснащений стандартним різьбленням 1/4" для установки на штатив або монопод. Більше ніяких обмежень у зйомці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 г |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Мoдель | Ulanzi Vijim Bluetooth phone Shutter Hand Grip&Stand Holder |
| Материал | ABS-пластик |
| Особенности | Сумісний з Android та iOS |
| Розміри | 80 × 70 мм |
| Совместимость | Зі смартфонами 60 – 83 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Затискач, різьба 1/4" |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 530,78 ₴









