
Накамерне світло Ulanzi C01RGB 10W Pocket light Q-STORE -shopping-without-problems-
1 079,85 ₴
- Готово к отправке
- Код: L205
Накамерне світло Ulanzi C01RGB 10W Pocket light з повнокольоровим режимом RGB, має різноманітні кольори на вибір, що дозволяє легко створити бажану атмосферу для різних сценаріїв використання та зйомок.
ОСОБЛИВОСТІ:
−1800-9000K CCT : Колірна температура від 1800K до 9000K, пропонує вам більше варіантів фотографування для різних потреб.
−Просте у використанні : плавна зміна режимів і налаштування параметрів за допомогою кольорового дисплея.
−20 ефектів для необмеженої творчості : повнокольорове RGB-світло з 20 сценічними ефектами освітлення. Прикрасьте свою фотографію світлом, яке можна налаштувати.
−Порт Type-C для зручного заряджання : оснащене вбудованою літієвою батареєю на 3300 мАг, її можна повністю зарядити за 1.5 години, робота триває від 50 до 480 хвилин залежно від яскравості.
−Кишеньковий розмір : важить лише 120 г, C01RGB можна легко покласти в кишеню для використання в дорозі.
−C01RGB із кріпленням 1/4 та швидкознімним затискачем .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Накамерный свет |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 93+ |
| Вес | 120 г |
| Емкость батареи | 3300 mAh |
| Комплект поставки | Світло; дифузор; швидкознімний затискач; кріплення; зарядний кабель; інструкція |
| Мoдель | C01RGB |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Повноколірний RGB-режим |
| Потужність зарядки | 10 W |
| Розміри | 78 × 78 × 41 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 1800 - 9000K |
| Тип крепежа | Затискач, різьба 1/4" |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 1.5 год |
- Цена: 1 079,85 ₴








