
Відеосвітло Ulanzi VL200 Bi-color Led Light 8W Black (2481 VL200) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 891,17 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2481
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Легке, компактне двоканальне відеосвітло зі знімним силіконовим фільтром, обладнане 200 світлодіодами з індексом передачі кольору CRI 90+, одна половина з яких відповідає температурі 2500К, а інша 9000К. Плавне регулювання між двома каналами дозволяє домогтися будь-якої температури світла в
зазначеному діапазоні.
OLED ЕКРАН
На задній частині лампи Ulanzi VL200 розташований OLED екран на який виводиться вся необхідна інформація: яскравість в процентах, температура світла в Кельвінах, заряд акумулятора.
АКУМУЛЯТОР
Акумулятор великої ємності 5000мАч підтримує силу струму зарядки 2А через порт Туре-С і надає живлення на 2 години при максимальній яскравості або на 15 годин при мінімальній.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 90+ |
| Емкость батареи | 5000 mAh |
| Количество диодов | 200 |
| Мoдель | Vijim Bi-color Led Light |
| Потужність зарядки | 2 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 2500 - 9000K |
| Тип лампы | LED панелі |
| Цвет | 7073 |
| Час заряджання | До 1 год |
Информация для заказа
- Цена: 1 891,17 ₴









