Спалах Ulanzi SL03 Spark Lite Camera Flash(Black) просто зберігати і носити завдяки тонкому, компактному і легкому дизайну. Цей потужний, але компактний спалах з показником тривалості, рівним 8 (GN8), ідеально підходить для різних фотоапаратів. Плоский дизайн і мала вага роблять цей спалах відмінним вибором для щоденного використання.
НАЛАШТУВАННЯ СПАЛАХУ ПІД РУКОЮ
Режим спалаху можна налаштувати за допомогою кнопки на панелі.
ЗВИЧАЙНІ ФУНКЦІЇ, НЕЗВИЧАЙНІ МЕТОДИ ОСВІТЛЕННЯ
Бездоганне поєднання витримки та потужності спалаху дасть змогу досягти саме того ефекту, якого ви прагнете.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Вспышка |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Емкость батареи | 300 mAh |
| Комплект поставки | Спалах; зарядний кабель; інструкція |
| Мoдель | SL03 |
| Особенности | Оберт 90°, 3 режими спалаху |
| Потужність зарядки | 5 W |
| Розміри | 68 × 43 × 23 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 5600K; 6500K |
| Тип крепежа | Гарячий башмак |
| Тип лампы | Спалах |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 1 год |
Информация для заказа
- Цена: 913,59 ₴






