Модифікатор м'якого світла Ulanzi AS-L30 Softbox з кріпленням Mini Bowens — компактний і портативний, його легко встановити та розібрати. Розроблений для відеосвітла Ulanzi LT028 40 Вт і LT005 60 Вт.
ОСОБЛИВОСТІ
−Ідеально підходить для ліхтарів COB : кріплення Mini Bowens ідеально підходить для широкого спектру ліхтарів від Ulanzi.
−Складний дизайн, який легко носити : створений для зйомки в дорозі, має вагу лише 220 г.
−Швидке встановлення та розбирання : натисніть, щоб налаштувати або запакувати за кілька секунд, заощаджуючи час для зйомки.
−Всеспрямоване м’яке світло : завдяки дизайну ліхтаря забезпечує м’яке всеспрямоване світло для великих площ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 30 см |
| Мoдель | AS-L30 |
| Розміри | 105 × 390 мм |
| Совместимость | Ulanzi LT028 40 W і LT005 60 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Кріплення Mini Bowens |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 1 062,14 ₴







