Двоколірний відеоліхтар COB Ulanzi LT005 потужністю 60 Вт — це компактний і легкий варіант для творців контенту та відеоблогерів. Завдяки діапазону колірної температури від 2700 до 6500 K з CRI 95+ і затемненням від 0 до 100%, а також 12 світловими ефектами, цей світильник здатний задовольнити багато ваших потреб, хоча він важить лише 735 г. Колір і яскравість можна регулювати на світильнику. Система охолодження з вентилятором запобігає перегріву світильника під час роботи на досить тихому рівні, щоб не заважати зйомці.
LT005 містить адаптер змінного струму з різною напругою, рефлектор, купольний дифузор, захисну кришку та адаптер кріплення Bowens. Окремо придбавши додатковий зарядний кабель USB-C , ви можете використовувати швидку систему живлення PD (Power Delivery).
ОСОБЛИВОСТІ
−Єдине світло для багатоцільового використання : ідеально підходить для студійної, кіно-, телевізійної зйомки та особливо для зйомки на місці.
−Легкість у транспортуванні : ліхтарик у формі куба з стрічковою ручкою для легкого використання та портативності.
−Надяскравий 60 Вт : чіп на платі має термін служби понад 20 000 годин. Високий люмен до 40 000 в діапазоні світла 3-6 м.
−2700-6500K Двоколірний : змінний колірний вихід від 2700K до 6500K у варіантах теплих і холодних кольорів.
−Кілька аксесуарів : рефлектор, дифузійний купол і кріплення Mini Bowens включені в комплект для поєднання з іншим світловим обладнанням.
−12 світлових ефектів : 12 вбудованих світлових ефектів, які відповідають потребам різних сцен зйомки.
−Два варіанти живлення : доступне живлення через адаптер постійного струму або кабель Type-C для швидкого живлення PD. ( * Кабель Type-C продається окремо )
−OLED-дисплей для простого керування : він оснащений OLED-дисплеєм для зручного керування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплект поставки | Світильник; рефлектор; дифузійний купол і кріплення Mini Bowens |
| Мoдель | Bi-Color COB 60W |
| Особенности | OLED-дисплей, живлення через адаптер постійного струму або кабель Type-C |
| Розміри | 118 × 117.5 × 110 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 2700 - 6500K |
| Тип крепежа | Ручка, різьба 1/4" |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 4 517,09 ₴










