Міні-спалах для фотоапарата Ulanzi F12 Speedlite — це портативне та потужне освітлювальне рішення, створене для покращення вашої портретної фотозйомки. Цей легкий спалах ідеально підходить для використання як у приміщенні, так і на вулиці, дозволяючи створювати приголомшливі світлові ефекти, де б ви не знімали.
Завдяки стандартному кріпленню гарячого башмака спалах F12 Flash Speedlite сумісний із камерами популярних брендів, таких як Sony, Canon, Nikon, Panasonic, Olympus тощо . Він може похвалитися GN 12 , високошвидкісною синхронізацією 1/250 с і CCT 5600K , що забезпечує надійну експозицію та приголомшливі результати навіть у темному середовищі.
Цей спалах вагою лише 108 г і кишенькового розміру є неймовірно портативним і постачається з сумкою для зберігання для зручного транспортування. Його час перезарядки 1-7 секунд дозволяє безперервну зйомку зі спалахом, а зручний дисплей і багатофункціональні кнопки роблять роботу простою.
Якщо ви віддаєте перевагу автоматичному чи ручному режиму, F12 Flash Speedlite допоможе вам. В автоматичному режимі спалах автоматично регулює потужність, а в ручному режимі ви можете точно налаштувати параметри відповідно до своїх потреб. Крім того, завдяки вбудованій батареї ємністю 1200 мАг і зарядному порту Type-C ви можете насолоджуватися зручністю заряджання USB-C за допомогою акумулятора живлення, гарантуючи, що ви ніколи не пропустите жодного кадру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 108 г |
| Емкость батареи | 1200 mAh |
| Мoдель | F12 |
| Материал | ABS-пластик |
| Особенности | GN 12 , високошвидкісна синхронізація 1/250 с і CCT 5600K |
| Розміри | 72 × 60 × 50 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 5600K |
| Тип крепежа | Гарячий башмак |
| Цвет | 7073 |
| Час заряджання | 2.5 год |
- Цена: 1 408,38 ₴










