WL62 накамерне LED-світло — ідеальний інструмент для фотозйомки, відеозйомки, блогінгу та створення контенту. Оснащене трьома режимами освітлення (тепле, холодне, нейтральне), що дозволяє адаптувати світло під будь-які умови. Колірна температура до 5500K гарантують природне освітлення.
Головна перевага — можливість з'єднувати кілька ламп, створюючи потужні світлові панелі. Підтримує кріплення 1/4", а акумулятор 2000mAh із зарядкою через кабель забезпечує довгу автономну роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 70 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 2000 mAh |
| Мoдель | NNWL62 |
| Материал | ABS-пластик |
| Розміри | 7.5 × 8.5 × 3 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 5500K |
| Тип крепежа | GoPro Mount, різьба 1/4" |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 201,69 ₴


