
Тримач для телефону Ulanzi Vijim Straight Type Cold Shoe Phone Mount Holder Black(UV-1764 ST-07) Q-STORE
171,41 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1764
Тримач для телефона Ulanzi Vijim Straight Type Cold Shoe Phone Mount Holder (UV-1764 ST-07) виготовлений з якісного пластику. Він обладнаний надійною пружиною для фіксації смартфонів шириною від 55 до 85 мм. Всередині є силіконові вставки на місцях контакту з ґаджетом, що запобігають його пошкодженню під час встановлення в тримач.
Модель має багато варіантів використання. Завдяки наявності відразу двох різьбових з'єднань 1/4 дюйма його можна встановити перпендикулярно або паралельно на монопод, штатив чи палку для селфі.
Холодний черевик, розташований у верхній частині тримача, дає змогу встановити різне додаткове обладнання, як-от мікрофон, лампу або кронштейн для збільшення кількості кріплень, зміни їхнього положення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Мoдель | Vijim Straight Type Cold Shoe Phone Mount Holder |
| Материал | Пластик + гума |
| Особенности | Прогумовані вставки для захисту смартфона від пошкоджень; вертикальна й горизонтальна зйомка |
| Розміри | 76 × 36 × 25 мм |
| Совместимость | Зі смартфонами шириною 55 – 85 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 171,41 ₴


