Ulanzi HD02 10-inch Magic Arm Kit (T098 HD02) — це універсальне та надійне кріплення, що підходить для різних пристроїв. У комплект входить алюмінієве кріплення краб і шарнірне кріплення Magic Arm довжиною 25 см.
ОСОБЛИВОСТІ
−Ширина фіксації: 22-87 мм.
−Кріплення на корпусі з різьбою: 2 х 1/4 дюйма, 3/8 дюйма ARRI, рейка та затискач NATO.
−Регулювання положення: між штангами, обертання головки 360°.
−Виготовлено з алюмінію та нержавіючої сталі для довговічності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 3 кг |
| Колір штативу | Black |
| Комплект поставки | Штатив-тримач; кріплення |
| Мoдель | HD02 |
| Материал | Алюмінієвий сплав + нержавіюча сталь |
| Особенности | Обертання на 360°, зйомка в горизонтальному й вертикальному положенні |
| Розміри | 266 × 85 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Затискач, холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Тримач |
Информация для заказа
- Цена: 1 425,52 ₴







