
Штатив Ulanzi AT-01 Offset Tripodб 47-152см (T052 AT-01) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 175,13 ₴
- Готово к отправке
- Код: T052
Виготовлений із міцного та легкого алюмінієвого сплаву, цей монопод-штатив із трьома ніжками підтримує камери, смартфони та проєктори з гвинтовими кріпленнями 1/4" і 3/8". Він витримує навантаження до 1,5 кг, висувається до 70 см для стійкості, регулюється за висотою до 152 см і складається.
ОСОБЕННОСТИ
- Чудова стійкість: Однією з головних особливостей штатива AT-01 є його стійкість. Ця модель обладнана довгими ніжками та діаметром основи 27,6 дюйма (70 см), що ширше, ніж в інших штативів. Така конструкція гарантує стійкість і брак шатання, що робить її ідеальною для фотознімання в умовах, що вимагають високої стійкості.
- Усі металеві матеріали: штатив AT-01 виготовлений із високоміцного алюмінієвого сплаву. Стійки та ніжки штатива розроблені для підвищення міцності та стійкості, витримуючи до 5 кілограмів. Це робить його придатним для використання з камерами та іншим важким фотообладнанням.
- One Button Unfold: Зручність — ще одна ключова особливість штатива AT-01. Завдяки функції розгортання однією кнопкою ви можете швидко встановити штатив, натиснувши кнопку внизу, що дуже зручно, навіть якщо у вас вільна лише одна рука. Крім того, загальна висота може досягати 152 см, а в складеному вигляді він становить усього 4,3 см, що дає змогу легко переносити його.
- Багатофункціональна підставка-тринога: штатив AT-01 обладнаний гвинтами 1/4" і 3/8" у верхній частині, що дає змогу йому підтримувати широкий спектр обладнання, як-от головки камер, камери, проєктори, відеоосвітлювачі та багато іншого. Це робить його універсальним штативом, що підходить для різних типів використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.1 кг |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота штативу | До 48,2 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | AT-01 |
| Совместимость | Універсальні |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Різьба 1/4"; різьба 3/8" |
| Тип штативу | Трипод |
- Цена: 2 175,13 ₴






