Ulanzi Vijim Updated Tripod (UV-2469А MT-41) — універсальний та зручний штатив.
Кульова головка швидко регулюється однією ручкою для керування всіма положеннями, а потім фіксується на місці. Він оснащений 360-градусним холодним башмаком для встановлення аксесуарів, таких як мікрофони, невеликі світлодіодні ліхтарі та багато іншого.
Швидкознімна пластина типу Arca, що входить в комплект, має шпильку з різьбленням 1/4 дюйма, яка підходить для більшості камер, і включає складний пружний затискач для смартфона від 65 – 85 мм. Верхній край затискача для смартфона має додаткове кріплення для холодного черевика для додаткового налаштування установки.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Швидкознімна пластина типу Arca перетворюється на тримач для смартфона;
−Ширина затиску для телефону: від 65 – 85 мм;
−Затискач для смартфона включає холодний башмак;
−Ніжки складаються, утворюючи силіконову ручку для селфі-палиці;
−Холодний башмак із кульовою головкою обертається на 360°.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота штативу | 50.5 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 1.5 кг |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | MT-41 Updated |
| Материал | Алюміній + ABS-пластик |
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, обертається на 360° |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
- Цена: 870,17 ₴







