Штатив-тримач Ulanzi Vijim Flexible Arm (UV-2879 LS21C) — ідеальне доповнення для будь-якого фото або відеоентузіаста. Цей кронштейн пропонує міцне та надійне кріплення, щоб ви могли сміливо використовувати камеру за будь-яких умов.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ
Двосегментний тримач із затискачем забезпечує стабільну і зручну зйомку. Завдяки можливості кріплення на штангах і штативах діаметром від 18 до 28 мм дає змогу легко створювати розширені набори для знімання відео, стрімів тощо.
МІЦНИЙ І НАДІЙНИЙ
Виготовлений з алюмінію, тримач не тільки міцний і стійкий до механічних пошкоджень, а й дуже легкий. Це полегшує його транспортування і зберігання.
РІЗЬБА 1/4"
Сферична головка з різьбленням 1/4 дає можливість під’єднати невелику камеру, тримач телефона, світлодіодну панель або мікрофон. Тепер навіть у домашніх умовах можна створювати відео та фото професійного рівня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота штативу | перша секція — 24 см, друга секція — 26 см |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | LS21C |
| Материал | Алюміній + ABS-пластик |
| Особенности | кульова головка з різьбою 1.4"; витримує навантаження до 2 кг; 2-секційний |
| Совместимость | Зі штативами й штангами від 18 до 28 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | С-подібний затискач, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Штатив |
- Цена: 1 095,85 ₴









