
Мережевий подовжувач HOCO AC12A Reise 2-position expansion socket(PD30W/1C3A) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
505,64 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007607094
+380 (67) 273-25-01
HOCO AC12A Reise 2-position expansion socket(PD30W/1C3A) Black — підключайте прилади до мережі та заряджайте гаджети одночасно.
У подовжувача 2 розетки із заземленням та захистом від перенапруги 220В і 4 USB-порти. Ви можете підключати не тільки електроприлади, а й одночасно заряджати до 4-х гаджетів, які підтримують заряджання від USB-порту.
ТІЛЬКИ НАДІЙНІ ТА ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Високоякісна кнопка вимкнення витримує понад 10 000 вимкнень без зношування. Корпус виготовлений з жароміцного пластику, що витримує температуру до 750 C°.
ЗРУЧНИЙ КАБЕЛЬ
Провід подовжувача HOCO AC12A має довжину 8,5 см. Його дуже зручно використовувати вдома та в офісних приміщеннях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідний роз'єм | 2 × EU; Type-C; 3 x USB-A |
| Выходное напряжение | 250 V |
| Выходной ток | 10 А |
| Длина кабеля | 8.5 см м |
| Количество USB-портов | 4 |
| Мoдель | AC12A |
| Материал | PC |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Розміри | 160 × 81 × 30 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 505,64 ₴




