
Універсальний зарядний пристрій HOCO AC15 Walker three-port PD20W(1C2A) universal conversion charger Black Q-STORE
686,76 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007607773
Мережевий зарядний пристрій Hoco AC15 Walker three-port PD20W(1C2A) universal conversion charger Black допоможе залишатися на зв'язку в більш ніж 160 країнах світу завдяки наявності змінних виделок стандартів EU, UK, AUS, US. Його також оснащено двома виходами USB-A та одним Type-C для заряджання смартфонів, планшетів та інших електронних пристроїв. Додатково має роз'єм для вилок різних типів.
Особливості мережевого зарядного пристрою Hoco AC15 Walker three-port PD20W(1C2A) universal conversion charger Black:
−Завдяки 3 портам та вихідній потужності 20 W дозволяє швидко заряджати телефон та інші гаджети;
−Корпус мережевого адаптера виготовлений із якісного вогнетривкого полікарбонату;
−Має змінні виделки стандартів EU, UK, AUS, US, що дозволить використовувати його для зарядки в різних країнах;
−Оснащений роз'ємом на корпусі для підключення виделок різних типів;
−Компактна форма для економії місця у багажі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | AC15 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 686,76 ₴







