
Мережевий подовжувач BOROFONE BAC2A Leya 3 position socket(1C3A)(EU) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
407,94 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991111440
Максимальна універсальність для вашої зарядки
Мережевий подовжувач Borofone BAC2A Leya забезпечує максимальну універсальність зарядки ваших пристроїв завдяки своїй різноманітності портів. З чотирма портами (3 × USB-А, 1 × Type-C) та трьома розетками AC ви можете одночасно підключати до семи пристроїв без необхідності шукати додаткові розетки. Це зручно як дома або в офісі, так і в подорожах та відрядженнях.
Ефективне використання простору
З чотирма вбудованими портами мережевий подовжувач Borofone BAC2A Leya дає змогу оптимально використовувати доступний простір у розетці. А з додатковими розетками AC ви можете одночасно під’єднати до нього не тільки електронні пристрої, а й інші побутові прилади сумарною потужністю до 2500 Вт.
Широка сумісність
Подовжувач Borofone BAC2A Leya є ідеальним вибором для мандрівників, оскільки оснащений штекером EU. Його універсальність дозволяє використовувати пристрій у різних країнах, не турбуючись про сумісність із розетками.
Портативність і надійність
Подовжувач Borofone BAC2A Leya є прикладом інноваційного підходу до створення побутової техніки. Сучасний вигляд, виконаний у мінімалістичному стилі, доповнено використанням високоякісного вогнестійкого полікарбонату. Подовжувач захищений від перевантажень, короткого замикання та перегріву, що забезпечує максимальну безпеку підключених пристроїв та запобігає можливим аварійним ситуаціям. Довжина кабелю 1,5 м забезпечує зручність використання, не створюючи зайвих перешкод на робочому столі або в домашніх умовах. З компактним і легким дизайном мережевий подовжувач Borofone BAC2A Leya ідеально підходить для подорожей і відряджень. Його зручно брати в поїздки, щоб завжди мати змогу зарядити одразу всі ваші пристрої, де б ви не знаходилися.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідний роз'єм | 3 × EU; Type-C; 3 × USB-A |
| Выходная мощность | 12 W; 2500 W |
| Выходное напряжение | 5 V; 250 V |
| Выходной ток | 2.4 A; 10 А |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Количество USB-портов | 4 |
| Мoдель | BAC2A Leya |
| Материал | PC |
| Розміри | 160 × 81 × 30 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 407,94 ₴






