HOCO DV2 — компактний відеореєстратор, обладнаний камерою 2 Мп. Він підтримує запис широкоформатного відео Full HD. Завдяки вбудованому мікрофону запис відбувається зі звуком. Кут огляду 170 градусів дозволяє охоплювати чотири смуги руху.
Відеореєстратор HOCO DV2 підтримує карти пам’яті обсягом до 32 Гб. Усі відео й фото зберігатимуться на SD-карту. Підключається пристрій до прикурювача спеціальним кабелем. Вбудований акумулятор ємністю 180 mAh дозволяє працювати автономно й записувати відео, поки автомобіль стоїть на парковці.
Модель підтримує два режими зйомки: день і ніч. Запис відбувається цілодобово без втрати якості відео. Функція циклічного запису фіксує становище на дорозі кожні 1–3 хвилини. Також відеозапис автоматично вмикається в разі спрацьовування G-сенсора.
Великий 2,45-дюймовий дисплей дає змогу одразу ж переглянути всі записи. Щоб довести правоту, більше не треба підключати пристрій до комп’ютера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 65 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Дисплей | 2.45" |
| Мoдель | DV2 Driving recorder |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 × 1080) |
| Материал | ABS-пластик |
| Підтримка карти пам'яті | До 128GB |
| Розміри | 70.5 × 48.3 × 35.8 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип питания | Акумулятор + від мережі |
| Угол обзора | 140° град. |
| Цвет | Black |
- Цена: 1 401,52 ₴





