
Автомобільний насос HOCO ZP5 May smart air pump Black Q-STORE -shopping-without-problems-
910,16 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474795526
HOCO ZP5 – це універсальний насос-компресор, який забезпечує швидке й ефективне накачування різних шин. Пристрій також підійде для роботи зі спортивними м'ячами, надувними човнами, іграшками та матрацами.
ШВИДКИЙ І ПОТУЖНИЙ
Час безперервної роботи насоса — до 15 хвилин, чого достатньо для досягнення необхідного результату. Максимальний тиск повітря — ≤ 3.5 бар. Усього за 9 хвилин автокомпресор може повернути здуту шину 205/R16 у форму.
ТОЧНІСТЬ НАКАЧУВАННЯ
Високочутливі датчики безпомилково визначають точність накачування. Вам потрібно тільки вибрати відповідний рівень тиску і насос все зробить сам. Пристрій оснащений декількома насадками для різних ситуацій.
ІНФОРМАТИВНИЙ LED-ДИСПЛЕЙ
Якісний LED-дисплей дозволяє легко контролювати процес накачування і рівень тиску. Налаштовується девайс натисканням п'яти клавіш. Є яскравий ліхтарик, за допомогою якого компресором зручно користуватися в темний час доби.
КОМПАКТНИЙ І НАДІЙНИЙ
ZP5 має малу вагу і розміри, завдяки чому його можна завжди мати при собі. Якісні матеріали збірки забезпечують надійний захист від пошкоджень. HOCO ZP5 стане вашим незамінним помічником в дорозі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное давление | 3.5 атм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | Працює від мережі |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Діапазон тиску при накачуванні | 0 - 3.5 bar |
| Колір насосів | Black |
| Мoдель | ZP5 May smart air pump |
| Максимальний споживаний струм | 10 А |
| Манометр | Присутній |
| Мощность | Не заявлено виробником |
| Напряжение | 12 V В |
| Особенности | Вбудований ліхтарик |
| Розміри | 171 × 53 × 52 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура експлуатації | Не заявлено виробником |
| Тип | Портативный |
| Тип питания | Прикурювач |
| Цикл работы | 15 хв |
| Час заряджання | Не заявлено виробником |
| Шланг подачі повітря | Не заявлено виробником |
- Цена: 910,16 ₴









