HOCO DPH04 — портативний автомобільний насос. Завдяки потужності 120 Вт він здатен накачувати автошини, колеса велосипеда й м’ячі.
Модель компактна й важить всього 760 грамів. Її легко вмістити в автомобілі та навіть брати із собою на велопрогулянки. Корпус насосу виготовлений з пластику. Він досить міцний і зносостійкий.
Продуктивність 22 л/хв дозволяє швидко підкачати колесо й продовжити свій шлях. Вбудований акумулятор ємністю 7500 мАг забезпечує до 21 хвилин автономної роботи. Зарядити насос можна за допомогою звичайного зарядного пристрою з роз’ємом USB.
Вбудований ліхтарик допоможе підкачати шини навіть у темноті. Довжини насосного шланга 0,2 м достатньо, щоб зручно користуватися пристроєм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7500 mAh |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Діапазон тиску при накачуванні | Не заявлено виробником |
| Колір насосів | Black ice |
| Мoдель | DPH04 |
| Максимальний споживаний струм | 3 А |
| Максимальное давление | 8 бар |
| Манометр | Цифровий |
| Мощность | 120 W |
| Напряжение | 5 V В |
| Особенности | Вбудований ліхтарик |
| Розміри | 172 × 85 × 55 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура експлуатації | Не заявлено виробником |
| Тип | Портативный |
| Тип питания | Від акумулятора |
| Цикл работы | 21 хв |
| Час заряджання | Не заявлено виробником |
| Шланг подачі повітря | 0.2 м |
Информация для заказа
- Цена: 1 801,47 ₴






