Електричний насос для автомобіля HOCO Breeze portable smart air pump S53 є простим та функціональним пристроєм, який необхідно мати кожному автомобілісту у багажнику.
За допомогою компресора Hoco можна не тільки швидко накачати колесо легкового автомобіля або позашляховика, а й швидко відремонтувати проколоту шину. Його також можна використовувати вночі, тому що є ліхтарик який чудово висвітлює робочу зону.
Ціліснометалевий корпус такого ж розміру, як мобільний телефон, і розміщується в автомобілі, не займаючи багато місця.
На корпусі компресора знаходиться дисплей та кнопки управління, які контролюють процес підкачування колеса. На дисплеї відображається точне тиску в шинах, а за допомогою кнопок можна додати тиску або зменшити. У комплекті йдуть насадки для підкачування м'яча, велосипеда та мотоцикла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное давление | 3.5 атм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2500 mAh |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Діапазон тиску при накачуванні | 0 - 3.5 bar |
| Колір насосів | Black |
| Мoдель | S53 |
| Максимальний споживаний струм | 3 А |
| Манометр | Цифровий |
| Мощность | Не заявлено виробником |
| Напряжение | 5 V В |
| Розміри | 105 × 150 × 50 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура експлуатації | Не заявлено виробником |
| Тип | Портативный |
| Тип питания | Від акумулятора |
| Цикл работы | Не заявлено виробником |
| Час заряджання | Не заявлено виробником |
| Шланг подачі повітря | Не заявлено виробником |
- Цена: 1 523,79 ₴







