Автомобільний компресор Baseus Super Mini Pro акумуляторний 4000mAh 50W оснащений датчиком, який автоматично визначає тиск у шинах під час під'єднання і відображає його на дисплеї, який легко читається. Правильний тиск у шинах — невід'ємна частина безпечного водіння. Але ми занадто рідко перевіряємо його рівень. Часто це пов'язано з незручністю поїздки в гараж або відсутністю компресора.
ВИСОКА СУМІСНІСТЬ
Автокомпресор акумуляторний Baseus Super Mini Pro акумуляторний 4000mAh 50W має 4 режими накачування — з його допомогою можна накачувати не тільки автомобільні колеса, але підійде і для мотоциклів, велосипедів і навіть м'ячі. Щоб повністю накачати одну шину (R17), потрібно близько 8 від 0 бар до повного тиску 2,5 бар. Для цього достатньо натиснути одну кнопку.
БЕЗПЕКА
Акумуляторний компресор Baseus Super Mini Pro акумуляторний 4000mAh 50W автоматично зупинить процес, коли тиск у шині досягне заданого значення.
На вибір пропонується два режими роботи:
- стандартні значення, встановлені виробником
- можливість самостійно встановити кількість атмосфер.
Портативний акумуляторний компресор Baseus SuperMini Pro акумуляторний 4000mAh 50W оснащений ємним акумулятором на 4000мАг. Коли батарея розрядиться, підзарядити її не складе труднощів — для цього достатньо звичайного зарядного пристрою для смартфона і кабелю USB - Type C.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное давление | 2.8 атм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Діапазон тиску при накачуванні | 0 – 2.8 bar |
| Колір насосів | Black |
| Мoдель | Super Mini Pro |
| Максимальний споживаний струм | 2 A |
| Манометр | Цифровий |
| Мощность | 50 |
| Напряжение | 5 V В |
| Особенности | Цифровий дисплей |
| Розміри | 195 × 14 × 56 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура експлуатації | Від 0 до +40 °C |
| Тип | Портативный |
| Тип питания | Від акумулятора |
| Цикл работы | Не заявлено виробником |
| Час заряджання | Не заявлено виробником |
| Шланг подачі повітря | Не заявлено виробником |
- Цена: 1 580,35 ₴









