
Автомобільний пуско-зарядний пристрій HOCO QS3 Victory car emergency starter power bank (10000mAh) Black Q-STORE
2 084,28 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007635530
HOCO QS3 Victory car emergency starter power bank (10000mAh) — це портативний пусковий пристрій для авто, який стане незамінним помічником у дорозі. Воно забезпечує швидкий та надійний запуск двигуна автомобіля у разі розряду акумулятора.
Місткість акумулятора становить 10000mAh, що дозволяє пристрою забезпечувати багаторазовий запуск двигуна. Вихідний струм пристрою досягає 2.4А, що гарантує швидкий запуск двигуна навіть за низьких температур.
Матеріал корпусу — ABS-пластик, який забезпечує міцність та довговічність пристрою. Вага пристрою складає всього 366 грам, що робить його легким та зручним для перенесення.
Пристрій оснащений ліхтариком, який може бути використаний у темний час або в умовах поганої видимості. Це дозволяє забезпечити безпеку на дорозі та зробити подорож комфортнішою.
Hoco QS3 — це стильний та функціональний пристрій, який стане незамінним помічником для кожного автовласника.
Запуск бензинового двигуна до 4-х літрів, дизельного — до 2-х.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-A; вихід 12 V |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | QS3 Victory |
| Материал | ABS + PC |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | З ліхтарем |
| Розміри | 175 × 75 × 32 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 2 084,28 ₴







