
АЗУ с FM-модулятором Baseus Enjoy Car Wireless MP3 Charger (Wireless 5.0+5V/3.4A) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
611,34 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCLH-01
Baseus Enjoy Car Wireless MP3 Charger (Wireless 5.0+5V/3.4A) Black — стильний і багатофункціональний автомобільний аксесуар, що підключається в гніздо прикурювача.
Пристрій дозволяє відтворювати музику високої якості на аудіостемі автомобіля зі смартфона, флешки, TF-карти, відповідати на дзвінки по гучному зв'язку з використанням вбудованого мікрофона, заряджати гаджети через USB-порт. Підходить для абсолютної більшості моделей авто.
Пристрій оснащений FM-передавачем, який дозволяє відтворювати музику з смартфона, USB-накопичувача або TF-карти на аудіосистему машини. Достатньо обрати вільну радіочастоту і виставити таку ж на пристрої. Також є можливість передавати інформацію з трансмітера на автомагнітолу через вихідний AUX-порт за допомогою кабелю без задіяння радіохвиль.
Аксесуар також оснащений кнопками і регулятором. Дозволяє легко і швидко перемикати пісні, міняти мову, регулювати гучність за допомогою регулятора, ставити музику на паузу і на програвання, не відволікаючись від керування автомобілем. Відповідайте на дзвінки швидко і зручно завдяки вбудованому в пристрій мікрофону і кнопки управління викликами. А технологія обробки звуку DSP допомагає знизити рівень навколишнього шуму і зберегти чіткість переданого голосу.
У зарядний пристрій вбудована 9-ти рівнева система захисту, яка оберігає гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання і перезарядки.
Особливості:
−Максимальна потужність: 17 Вт;
−Максимальна сила струму: 3.4 А;
−Оснащений 3 портами: USB, AUX ( вихідний ), TF;
−Встановлена версія Bluetooth 5.0;
−Обладнаний LED-дисплеєм;
−Оснащений технологією усунення шуму DSP;
−Програє музику з мобільного телефону, USB-накопичувача, TF-карти;
−Підтримує голосовий зв'язок;
−Можна регулювати частоту радіохвиль і гучність за допомогою регулятора. програвання музики.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 38 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Не заявлено виробником |
| Вихід | 5V |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Выходная мощность | 17 W |
| Выходной ток | 5 A |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мoдель | Enjoy Car Wireless MP3 Charger |
| Особенности | Дисплей, FM-Launcher, Bluetooth 5.0 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
- Цена: 611,34 ₴









