
АЗП з FM-модулятором HOCO E82 Guerrero PD30W+QC3.0 car BT FM transmitter Black Q-STORE -shopping-without-problems-
484,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007620642
Hoco E82 Guerrero — це універсальний автомобільний аксесуар, який поєднує функції FM-модулятора та потужного зарядного пристрою в одному стильному приладі. Цей пристрій, виконаний в елегантному чорному кольорі, виготовлений із міцного пластику, що забезпечує його довговічність та надійність.
З вихідною потужністю 30 W та підтримкою технологій швидкого заряджання QC3.0 та Power Delivery через порт Type-C та технологій швидкого заряджання QC, FCP та AFC — через порт USB-A, Hoco E82 Guerrero забезпечує швидку та ефективну зарядку ваших гаджетів. Два порти USB дозволяють одночасно заряджати кілька пристроїв. Пристрій живиться від прикурювача автомобіля, що робить його ідеальним для використання в дорозі.
FM-модулятор дозволяє насолоджуватися улюбленою музикою або подкастами, просто підключивши USB-накопичувач із музикою або синхронізуючи телефон через Bluetooth. LED-підсвічування навколо панелі підкреслює пристрій у салоні автомобіля навіть за умов слабкого освітлення. Модуль оснащений багаторівневою системою захисту для безпечного використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вихід | 5V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходной ток | 0.5 A |
| Количество USB-портов | 3 |
| Мoдель | E82 |
| Особенности | LED-підсвічування, дисплей, Bluetooth, підтримка USB флеш-накопичувача до 32GB, швидке заряджання |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
- Цена: 484,50 ₴







