
АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC53 Highway PD20W+QC3.0 car BT FM transmitter 18W Black Q-STORE -shopping-without-problems-
259,96 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6941991108457
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
FM-модулятор Borofone BC53 Highway — ідеальний партнер для автомобільних подорожей, забезпечуючи зручність і функціональність у ваших поїздках.
Технологія Bluetooth 5.0 та вбудований чіп JL дозволяють швидко і легко підключатися до сумісних пристроїв для відтворення музики в автомобілі. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі модулятор займає мінімум місця в авто.
Різноманітні вихідні інтерфейси Borofone BC53 Highway надають безліч варіантів живлення та підключення. Через порти USB-A і Type-C можна заряджати пристрої різної потужності.
На додаток до підключення через Bluetooth, модулятор також підтримує відтворення музики з USB-накопичувачів, що дає більше можливостей насолоджуватися улюбленими мелодіями в дорозі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 32 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Вихід | 5V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 38 W |
| Выходной ток | 0.5 A |
| Количество USB-портов | 3 |
| Мoдель | BC53 Highway |
| Особенности | Bluetooth 5.0, відтворення музики з флешки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 259,96 ₴








