
АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC50 Ascenso PD20W+QC3.0 car BT FM transmitter Black Q-STORE -shopping-without-problems-
245,68 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6941991115257
Автомобільний зарядний пристрій з FM-модулятором Borofone BC50 Ascenso — відмінне рішення для тих, хто більшу частину свого дня проводить за кермом автомобіля. Цей FM-трансмітер з технологією Bluetooth 5.4 дозволяє слухати музику з телефона або USB-флешки об’ємом до 32GB. Компактний пристрій, що вбудовується в прикурювач, оснащений двома роз’ємами USB-A та одним роз’ємом USB-C, завдяки чому ви зможете заряджати будь-яку техніку. Порт USB-A 2 з максимальною потужністю заряджання 18 W підтримує технології швидкого заряджання QC, FCP, AFC. Порт USB-C потужністю 20 W підтримує протоколи PD, QC, FCP та AFC.
Цей пристрій не лише забезпечить вам приємне музичне супроводження, але й робить ваші поїздки безпечнішими та комфортнішими. Вбудований мікрофон дозволяє вам проводити розмови без необхідності тримати телефон у руках, а додаткова кнопка робить керування дзвінками ще зручнішим.
Цифровий дисплей інформує вас про поточну частоту, забезпечуючи зручність та контроль за пристроєм, а яскраве RGB-підсвічування дозволяє користуватись FM-модулятором з комфортом навіть в темний час доби.
Borofone BC50 Ascenso — ваш надійний супутник у дорозі. Цей автомобільний зарядний пристрій з FM-трансмітером перетворює ваш автомобіль на музичний центр із бездоганним звуком та безліччю корисних функцій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Вихід | 5V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 38 W |
| Выходной ток | 0.5 A |
| Количество USB-портов | 3 |
| Мoдель | BC50 Ascenso |
| Особенности | RGB-підсвічування |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
- Цена: 245,68 ₴






