Сучасний FM-трансмітер, за допомогою якого можна значно розширити експлуатаційні можливості автомагнітоли. Він передає аудіофайли на 206 каналах, має дальність дії до 5 метрів, сумісний із носіями USB та оснащений Bluetooth.
Підключитись можна через Bluetooth не тільки для дзвінків, але й для музики. Наявність слота для карт пам'яті стандарту Micro-SD та USB-порт дають можливість відтворення музичних файлів із зовнішніх фізичних носіїв. Підтримує формати WMA, MP3, WAV, APE, FLAC. Запишіть, вставте і можна насолоджуватися музикою.
FM-трансмітер, виконаний у класиці жанру та оснащений 3 портами USB: QC4.0(3.3-11V-3A),USB-C(5V-3A,9V-2A,12-2.5A),USB-A(5V-1A) ). Це портативний пристрій, призначений для перетворення аудіосигналу та його трансляції у форматі FM на головний пристрій для подальшого відтворення через штатну систему колонок. Модулятор працює на діапазоні 87.5-108.0 MHz, передає сигнал на відстань 3-5 метрів без його ослаблення залежно від видалення від джерела. Трансляція аудіо виконується на 206 каналах, тому Ви легко зможете налаштувати магнітолу та трансмітер на одну хвилю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHAROME |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 46 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 4.0 |
| Вихід | 5V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходной ток | 2 A |
| Количество USB-портов | 3 |
| Мoдель | C20 (L) |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
- Цена: 551,35 ₴






