
АЗП з FM-модулятором Baseus S-09 Lite Series Car FM Transmitter Cluster Black Q-STORE -shopping-without-problems-
547,35 ₴
- Нет в наличии
- Код: C10762300113-00
Baseus S-09 Lite Series — автомобільний зарядний пристрій з FM-передавачем, який допомагає відповідати на виклики та відтворювати музику з Вашого телефона або USB-накопичувача на аудіосистемі автомобіля.
ВІДТВОРЕННЯ МУЗИКИ
Діапазон FM-частот становить від 87,5 до 108 МГц, що дасть змогу налаштуватися на будь-яку вільну радіохвилю. Відтворення музики з USB-диска (до 128 Гб) — це додаткова можливість роботи із зовнішнім пристроєм. Модель підтримує будь-які аудіоформати, включно з форматами MP3, WMA, FLAC, WAV, що допомагає відтворювати мелодії в найкращому цифровому форматі.
МІКРОФОН
FМ-модулятор має вбудований подвійний мікрофон із технологією лунозаглушення і шумозаглушення. Одним натисканням кнопки Ви можете прийняти дзвінок, а FM-трансмітер забезпечить Вам функцію гучного зв'язку та безпечніше водіння.
ДИСПЛЕЙ
Світлодіодний цифровий дисплей забезпечує точну індикацію роботи пристрою в зрозумілому символічному форматі. Інтерфейс простий і зрозумілий, відгук системи миттєвий, так що демонстрація напруги йде відразу після увімкнення. Baseus S-09 Series сумісний із будь-яким автомобілем з акумулятором 12 W або 24 W.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Не заявлено виробником |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 35 W |
| Выходной ток | 2.4 A |
| Количество USB-портов | 3 |
| Мoдель | S-09 Lite |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
- Цена: 547,35 ₴





