
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Dual Quick Charger Car Charger U+C 40W Dark Gray Q-STORE
459,94 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCJD-0G
Baseus Golden Contactor Pro Dual Quick Charger Car Charger U+C 40W Dark Gray ─ це автомобільний зарядний пристрій з портами USB та Type-C, що дозволяє заряджати два девайси одночасно.
Пристрій підтримує протоколи швидкої зарядки, такі як: Huawei SCP, AFC, Quick Charge 2.0, 3.0, Samsung Adaptive Fast Charge і т.д.
Baseus Golden Contactor Pro Dual Quick Charger відрізняється функціональністю та гарним дизайном. Він виготовлений із міцного матеріалу, стійкого до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Метал із високою теплопровідністю допомагає зарядному пристрою підтримувати низьку температуру для безпечного заряджання телефону. Компактний розмір моделі дозволяє легко вставити її в прикурювач.
Матеріали та технології захисту, що використовуються при зарядці Baseus Golden Contactor Pro Dual Quick Charger, усунуть ймовірність коротких замикань, перегріву, перезарядки та інших небажаних факторів.
Особливості:
− Два потужні виходи: USB-C та USB-A;
− Підтримує всі сучасні стандарти швидкого заряджання пристроїв різних виробників: Apple, Samsung, Huawei/Honor, Xiaomi та ін.;
− Дозволяє скоротити час заряду батареї смартфона або планшета з функцією Quick Charge або PD до 2-3 разів;
− Компактний розмір та невелика вага;
− Захист від КЗ, перенапруги та перевищення струмового навантаження;
− Захист від високої температури;
− Максимальна напруга: 40W.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 40 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Golden Contactor Pro |
| Особенности | Металевий корпус |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 459,94 ₴



