
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Charger Car Charger U+C 60W Dark Gray Q-STORE
405,66 ₴
- Нет в наличии
- Код: CGJM000113
+380 (67) 273-25-01
Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Charger Car Charger U+C 60W Dark Gray ─ це автомобільний пристрій для зарядки гаджетів з технологією Quick Charge. Пристрій має 2 USB-входи: USB таType-C. З його допомогою можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.
Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із металу, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень.
Для безпеки гаджетів в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезарядки.
Особливості:
−Потужність: 30W+30W Max;
−Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge;
−Кількість USB-портів: 2;
−Мінімалістичний та стильний дизайн.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Golden Contactor Max Dual Fast Charger |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Темно-серый |
Информация для заказа
- Цена: 405,66 ₴






