
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Circular Plastic А+А 30W Black Q-STORE -shopping-without-problems-
379,38 ₴
- Готово к отправке
- Код: CCALL-YD01
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Baseus Circular Plastic А+А 30W Black ─ це автомобільний зарядний пристрій з двома USB-портами, що дозволяє заряджати два девайси одночасно.
Пристрій забезпечує швидкий і стабільний заряд. В ньому передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Аксесуар підтримує технології Quick Charge 3.0 і PD, таким чином забезпечує високу швидкість зарядки. Максимальна сила струму становить 5 А, потужність ─ 30W.
Модель може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортової напруги. Аксесуар компактний та зручний у використанні, вбудований запобіжник забезпечує безпечну роботу. Деталі корпусу виготовлені з високоякісного пластику та мають стильний мінімалістичний дизайн.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вес | 43 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходной ток | 5 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Circular Plastic А+А 30W |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 379,38 ₴





