
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series PPS 45W Black Q-STORE -shopping-without-problems-
460,51 ₴
- Готово к отправке
- Код: CCMLC20C-01
Baseus Magic Series PPS 45W Black ─ це автомобільний пристрій для зарядки гаджетів з технологією Quick Charge 3.0 USB. Пристрій має 2 стандартні USB-входи. З його поміччю можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.
Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із міцного пластику, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Приємне підсвічування світлодіодного цифрового індикатора вкаже статус зарядки і допоможе швидко знайти USB-порти.
Для безпеки гаджетів в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезарядки.
Особливості:
−Матеріал: вогнестійкий ABS-пластик;
−Потужність: 5В/6A Max;
−Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge 3.0;
−Підходить для бездротової зарядки: стандарту Qi;
−Кількість USB-портів: 2;
−Світлодіодний цифровий індикатор.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вес | 45 г |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Выходная мощность | 45 W |
| Выходной ток | 5 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Magic Series PPS |
| Особенности | Цифровий дисплей |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
- Цена: 460,51 ₴



