
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black Q-STORE
331,38 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6941991101625
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black забезпечує швидкий і стабільний заряд. У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання.
Аксесуар має два USB-порти, які підтримують технології Quick Charge 3.0 та PD, таким чином забезпечує високу швидкість зарядки. Максимальна потужність порту USB-A становить 18 W, а Type-C — 65 W.
Аксесуар може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортової напруги. Модель виготовлена з високоякісного пластику і має досить компактні розміри.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Вес | 21 г |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 83 W |
| Выходной ток | 5 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | BZ20A |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Transparent-Black |
Информация для заказа
- Цена: 331,38 ₴



