
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z28 Power ocean cigarette lighter in-car charger with digital display White Q-STORE
305,67 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6957531091967
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальний зарядний пристрій Hoco Z28 Power ocean призначений для одночасного підключення кількох гаджетів.
Шарнірне кріплення надає можливість виставити комфортне для використання положення.
На верхньому торці пристрою розташовані два USB-порти та два виходи під прикурювач.
Там же є дисплей, що інформує користувача про силу струму та напруги.
Максимальна сила струму на один USB-вихід — 3.1 ампера і 2.4 ампера при одночасному підключенні двох пристроїв.
Маса аксесуара — 77 грам.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Не заявлено виробником |
| Вес | 77 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V / 24V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A; 2 гнізда прикурювача |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Z28 |
| Особенности | LED-дисплей |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 305,67 ₴





