
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
194,26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6941991101205
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black забезпечує швидкий та стабільний заряд. У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження та короткого замикання.
Аксесуар має два USB-порти, що підтримують технологію Quick Charge 3.0, таким чином забезпечують високу швидкість зарядки. Максимальна потужність одного виходу – 18 W.
Аксесуар може використовуватися в легкових та вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортових напругах. Модель виготовлена з високоякісного пластику і металу та має компактні розміри.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вес | 25 г |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Выходная мощность | 36 W |
| Выходной ток | 5 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | BZ21A |
| Особенности | Індикатор роботи |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 194,26 ₴





